Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Nominacja w EY Przedsiębiorca Roku 2023

Czujemy się zaszczyceni otrzymaniem nominacji do nagrody EY Przedsiębiorca Roku 2023. Oto, co napisali o Eryku:

Gratulujemy Erykowi nominacji do nagrody Przedsiębiorca Roku EY w kategorii głównej. Eryk to firma „urodzona globalnie” w najdokładniejszym tego słowa znaczeniu. Z pół duńskim, pół polskim DNA, realizująca projekty w ponad 40 krajach przez 250 wysoko wykwalifikowanych techników.

Grupa Eryk świadczy usługi elektryczne i mechaniczne w oparciu o najwyższe europejskie certyfikaty, w zgodności z projektami na rynku międzynarodowym. Dobry wynik finansowy za 2022 rok zakwalifikował Eryka do tej nominacji. Mój kolega Jacob Giversen i ja mieliśmy przyjemność spotkać się z Jensem-Christianem Møller, prezesem rodzinnej firmy, aby przeprowadzić wywiad na temat historii rozwoju.

Oprócz aspektów biznesowych, grupa Eryk wyróżnia się także silną agendą ESG, podejmując ukierunkowane działania we wszystkich 3 obszarach. Firma wyróżnia „S” poprzez „Program stażowy”, w ramach którego aktywnie uczestniczy w szkoleniu elektryków w Nigerii i Ghanie, a po ukończeniu szkolenia stanowi dla nich potencjalne miejsce pracy.

Historia Eryka w pełni kwalifikuje firmę do tej nominacji. Z niecierpliwością czekamy na dalsze losy Grupy Eryk, gdy 1 listopada niezależne juty wybierze regionalnego zwycięzcę. Powodzenia!

EY Przedsiębiorca Roku™ to wyjątkowy, globalny program, który łączy i wspiera przedsiębiorców w realizacji swoich ambicji. Ten sztandarowy program, założony prawie 40 lat temu, działa w ponad 60 krajach i terytoriach oraz 145 miastach na całym świecie.

Eryk logo Eryk logo