Whistleblower

Należymy do takich organizacji jak:

Konfederacja Przemysłu Duńskiego (DI)

DI jest duńskim stowarzyszeniem pracodawców, finansowanym, należącym i zarządzanym w całości przez 11,000 firm z branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Stowarzyszenie jest zaangażowane we wspieranie polityki, zapewnienie usług konsultingowych i doradczych oraz tworzenie sieci.

Nasze dwie spółki w grupie – Eryk Sp. z o.o. (numer członkowski 749009) oraz Eryk A/S (numer członkowski 1061599) – są członkami DI, co oznacza, że przestrzegamy układów zbiorowych oraz przepisów prawa pracy w Danii.

Duńskie Stowarzyszenie Eksportu

Duńskie Stowarzyszenie Eksportu to założona w 1965, platforma biznesowa dla 560 duńskich firm z branży towarów i usług.

Stowarzyszenie ułatwia interakcje między duńskimi przedsiębiorcami a ich zagranicznymi klientami, poprzez organizowanie wydarzeń networkingowych, kampanii eksportowych oraz udziału w międzynarodowych targach i wystawach.

Danish Food Tech Group

DFTG składa się z najlepszych duńskich dostawców dla światowego przemysłu spożywczego.

Posiadają oni doświadczenie, wiedzę oraz wszystkie niezbędne umiejętności do tworzenia innowacyjnych i niezawodnych produktów i rozwiązań, skierowanych do światowego przemysłu spożywczego.

Energy Innovation Cluster

Energy Innovation Cluster to stowarzyszenie duńskich spółek działających w branży ropy naftowej i gazu oraz odnawialnych źródeł energii. Oferuje szeroki zakres wydarzeń w sektorze offshore oraz członkowstwo w grupach sieciowych.

Eryk jest członkiem grupy “Offshore Vind Sydjylland”.

Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC)

Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC) to stowarzyszenie stworzone przez ludzi biznesu i przedsiębiorców związanych ze Skandynawią. Główna siedziba SPCC znajduje się w Warszawie, ale organizacja działa na terenie całego kraju poprzez przedstawicieli regionalnych, działających w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie oraz we Wrocławiu. Obecnie SPCC zrzesza ponad 340 członków i jest jedną z największych, bilateralnych izb w Polsce.

Enterprise Europe Network (EEN)

Misją EEN jest stworzenie platformy sieciowej dla małych i średnich przedsiębiorstw, aby mogły rozwijać się na arenie międzynarodowej i aby mogły stać się innowacyjne. Organizacja posiada lokalne biura które zapewniają porady, informacje rynkowe i różnego rodzaju wsparcie dla przedsiębiorców chcących odnieść sukces na rynku europejskim.

Eryk odniósł ogromny sukces dzięki członkostwu w EEN. W ten sposób (wtedy jako BIC Electric) skontaktowaliśmy się z naszym bardzo cenionym klientem – Imtech Belgium BV.

Wind Denmark

Wind Denmark łączy duńskich przedsiębiorców z około 250 członkami. Wsród nich są m.in. producenci turbin wiatrowych, firmy energetycze oraz szeroka gama firm zapewniających komponenty, usługi i doractwo.

Stowarzyszenie organizuje liczne spotkania networkingowe w celu wymiany doświadczeń i promuje interesy swoich członków w Danii i za granicą.

DIRA

Duńskie Stowarzyszenie Robotów Przemysłowych to  sieć łącząca programistów, dostawców, klientów, instytucje edukacyjne oraz władze, zainteresowane branżą robotyki.

 

Niemiecko-Duńska Izba Gospodarcza

Izba została założona w 1992 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Kopenhadze. Jest to największa niemiecko-duńska platforma sieciowa z ponad 630 firmami członkowskimi.

Promuje i wzmacnia ekonomiczne relacje pomiędzy Niemcami a Danią, stanowiąc interfejs współpracy biznesowej dla obu krajów.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłu i Handlu

Ta dwustronna izba ma największą liczbę firm członkowskich w Polsce i jest jedną z największych zagranicznych izb handlowo-przemysłowych na świecie.

Reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od końca lat ‘90 pracuje nad rozwojem polsko-niemieckich stosunków gospodarczych.