Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Eryk

Międzynarodowy dostawca usług technicznych w zakresie elektrycznych i mechanicznych usług instalacyjnych

Eryk jest dostawcą usług elektrycznych, instalacji mechanicznych, inżynieryjnych oraz spawalniczych, działającym na arenie międzynarodowej. Ułatwiamy naszym Klientom szybkie i elastyczne dopasowanie zasobów do aktualnych potrzeb, dzięki czemu mogą oni uniknąć różnorakich kosztów związanych z powiększaniem i redukcją własnej siły roboczej.

Międzynarodowy gracz

Eryk (znany również jako BIC Electric do lutego 2020) jest międzynarodowym podwykonawcą i partnerem technicznym. Firma powstała w 2004 roku. Aktualnie realizuje ponad 200 projektów rocznie, w ponad 40 krajach.

Eryk łączy wysoką jakość usług z elastycznością i optymalizacją kosztów. Z nami łatwiej dostosujesz wydajność do szybko zmieniających się warunków rynkowych, wejdziesz na nowy rynek lub skoncentrujesz się na swojej podstawowej działalności i pozostawisz nam pracę nad montażem, instalacją i rozruchami – w dowolnym miejscu na świecie!

Nie musisz badać nieznanego dla Ciebie wcześniej rynku, lokalnych przepisów pracy i dotyczących bezpieczeństwa. Firma Eryk zrobi to za Ciebie i dostarczy najwyższej jakości usługi, w konkurencyjnej cenie i w wyznaczonym terminie.

Międzynarodowy gracz

Nasza firma – Eryk

Wcześniej BIC Electric, TERAZ: Eryk! Nowa nazwa i logo symbolizują ambicje, lojalność, mobilność i wysoką jakość. Jest to mieszanka najlepszych cech kultury skandynawskiej i pomorskiej.

Więcej arrow

Afrykańska wizja

W Eryku wierzymy, że możemy i powinniśmy przyczynić się do stworzenia lepszej przyszłości dla profesjonalistów z Afryki. Naszym celem jest stworzenie stałych miejsc pracy w Afryce Zachodniej, sprawienie, aby nasi nowi pracownicy byli cenionymi profesjonalistami, korzystającymi z naszych standardów, wartości i doświadczeń.

Więcej arrow
Eryk w liczbach
200+
projektów rocznie
200+
pracowników
1milion
przejechanych kilometrów w ciągu roku
3
różne branże
40+
krajów projektowych
735+
certyfikatów
19
lat na rynku
24
wspólnie zjedzone pizze w tym roku
nasza historia

Odkryj naszą oś czasu

Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku. Zobacz co osiągnęliśmy do tej pory!

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z odpowiednią osobą

Kontakt arrow
Eryk logo Eryk logo