Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Z firmą Eryk – Twoim dostawcą usług technicznych – możesz płynnie i łatwo dostosowywać swoje zdolności produkcyjne do potrzeb, unikając przy tym dodatkowych kosztów.

Referencje klientów

Referencje i cytaty

quote

„Nasza organizacja jest pod dużym wrażeniem profesjonalizmu firmy Eryk. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości systemów intralogistycznych i oczekujemy, że każdy nasz partner będzie pracować na tak wysokim poziomie jak Eryk.”

Markus Hofer,
Director of Installation and Startup
Więcej
quote

Jednym z powodów wyboru firmy Eryk było to, że oferują oni wysoką jakość i duży nacisk na środowisko i bezpieczeństwo w pracy zgodnie z ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 i OHSAS 18001: 2007.

Bruno Hansen,
Head of Construction
Więcej
quote

Często sposób w jaki wykonujemy instalacje w Danii jest inny niż w Polsce, pomimo tego technicy z Eryk bardzo szybko potrafili się do tego przystosować. Eryk działa zgodnie z wszystkimi duńskimi przepisami – to właśnie dzięki temu jest członkiem Duńskiego Stowarzyszenia Przemysłu (DI).”

Lars Andersen,
Managing Director
Więcej
quote

„Jestem pozytywnie zaskoczony ze współpracy z firmą Eryk. Bardzo cenię sobie wskaźnik jakości do ceny, który otrzymujemy od nich w naszych projektach montażowych i instalacyjnych. Cieszę się, że rozpoczęliśmy współpracę.”

Nico Schilder,
Installation Manager
Więcej
quote

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z innowacyjnego i profesjonalnego podejścia Eryka.
Ich firma posiada bardzo szeroką bazę zasobów ludzkich, dlatego jest w stanie w krótkim czasie zareagować na nasze nagłe zapotrzebowanie na zwiększenie zdolności produkcyjnej, wysyłając techników z wymaganymi przez nas kwalifikacjami.”

Jan Skafte Mikkelsen,
Installation and Commissioning Manager
Więcej
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z odpowiednią osobą

Kontakt arrow
Eryk logo Eryk logo