Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Poznajcie naszych nowych Stażystów

Z dumą witamy w Eryku trzech nowych stażystów, pochodzących z tętniącej życiem Nigerii. Poznajcie Joy, Kehinde oraz Johna – naszych utalentowane trio, które jest gotowe wnieść świeże spojrzenie do naszego zróżnicowanego świata usług technicznych. To nic nowego, że drzwi Eryka są zawsze otwarte dla dynamicznych osób, które mają wielkie marzenia i dążą do doskonałości. Mamy nadzieję, że ich wyjątkowe umiejętności i doświadczenia wniosą wiele do naszej firmy i wzbogacą globalną tożsamość firmy.

Kehinde, Joy & John

POZNAJCIE NASZYCH STAŻYSTÓW:

John Akoh: Współplanowanie projektów, jako Stażysta Zarządzania projektami.

John Akoh dołączył do nas na stanowisku Project Management Trainee, aby podzielić się z nami swoją precyzją i energią, którą wkłada w każde z powierzonych mu zadań. Strategiczne myślenie oraz pasja do organizowania chaosu czynią go niezastąpionym nabytkiem w zespole zarządzającym projektami Eryka.

Joy Anyanwu: Uwalnianie kreatywności, jako Stażysta w dziale Marketingu.

Pochodząca ze stanu Imo w Nigerii, Joy Anawu to nasza nowa stażystka mająca talent do opowiadania historii i przekładania pomysłów we wciągające kampanie. Spodziewamy się, że wniesie wiele innowacyjnych pomysłów i kreatywności do naszego działu marketingu.

Kehinde Gbolabo: Nawiązywanie kontaktów, jako Stażysta w dziale sprzedaży.

Dzięki talentowi do budowania relacji i pasji do łączenia punktów Kehinde dołączył do naszego teamu jako Sales Trainee. Pochodzący z Lagos w Nigerii jest bardzo zdeterminowany w zrozumieniu potrzeb klientów, co czyni go idealnym kandydatem do przeniesienia naszej strategii sprzedaży na nowy poziom. Jego zaraźliwy entuzjazm na pewno rozświetli każdą interakcję 🙂

Eryk logo Eryk logo