Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Eryk Group nawiązuje współpracę z Skive College oraz Politechniką Morską w Szczecinie, w ramach praktyk elektrycznych.

Świetna wiadomość! Grupa Eryk, Skive College i Politechnika Morska w Szczecinie nawiązały współpracę w celu promowania edukacji i szkolenia młodych osób, poprzez praktyczne doświadczenie zdobywane w ramach międzynarodowego programu praktyk elektrycznych.

Protokół Porozumienia (Memorandum of Understanding – MoU) w tej sprawie został podpisany 1 lutego 2024 roku, a wydarzeniu temu towarzyszył król Danii, Jego Królewska Mość Frederik X, który był obecny podczas Duńskiej Delegacji Biznesowej w Polsce.

Cel Memorandum


Poprzez nawiązanie współpracy z technicznymi instytucjami edukacyjnymi, Eryk ma na celu zniwelowanie luki kompetencyjnej poprzez połączenie teoretycznego wykształcenia z praktycznym doświadczeniem zdobytym podczas praktyk. To porozumienie stanowi duży krok we właściwym kierunku dla naszego programu praktyk, łącząc wysokiej klasy teoretyczne nauczanie dostarczane przez Skive College i Politechnikę Morską, z wysokim poziomem doświadczenia zawodowego dostarczanego przez Eryka w ramach międzynarodowych projektów elektrycznych. To zespół marzeń pracujący w kierunku rozwoju jednego z najlepszych międzynarodowych programów praktyk elektrotechnicznych na świecie.

Program Stażowy Eryka


Program Stażowy Eryka, zainicjowany w 2018 roku, jest stworzony dla młodych techników na początku swojej kariery, oferując im możliwości nauki i zdobywania doświadczenia w ramach międzynarodowych projektów (czytaj więcej: kliknij).


Poprzez tę współpracę, Grupa Eryk, Skive College i Politechnika Morska w Szczecinie tworzą pozytywny wpływ, kształtując przyszłość z wysoce wykwalifikowanymi profesjonalistami posiadającymi zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, niezbędną do rozwiązywania globalnych wyzwań. Jesteśmy podekscytowani wszystkimi możliwościami, które przed nami leżą.

Eryk logo Eryk logo