Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Instalacje dla budownictwa

Instalacje zakładu produkcyjnego - przemysł farmaceutyczny

Klient

Dornan Engineering Ltd.

Lokalizacja projektu

  • IE IE
Chciałbyś stać się częścią podobnych projektów?
Dołącz do nas! arrow

Od grudnia 2022 roku Eryk świadczy usługi instalacyjne w jednym z największych zakładów produkcyjnych w Europie, działającym w branży farmaceutycznej. Zespół elektryków i mechaników (około 18 techników) jest odpowiedzialny za instalacje budowlane, w tym instalacje elektryczne infrastruktury oraz montaż mechaniczny urządzeń.

Zakres prac:

  • Montaż tras kablowych.
  • Montaż osłon na trasach kablowych.
  • Rozkładanie przewodów elektrycznych zgodnie z dokumentacją.
  • Wykonywanie połączeń elektrycznych w komponentach elektrycznych zgodnie z dokumentacją.
  • Prace związane z montażem mechanicznym (montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych).

Ten projekt realizowany w Irlandii to jedna z kilku inwestycji o dużym zakresie, które obecnie są realizowane w Europie. Przemysł farmaceutyczny przeżywa rozkwit, dlatego jesteśmy zadowoleni, że możemy przyczynić się do rozwoju tego sektora.

Cytat:

„Doskonała praca wykonana przy systemach FD-5 i pakowania. Proszę kontynuować doskonałą pracę przy T229 i T230. Piotr, proszę podziękować swojej ekipie za zaangażowanie i doskonałą pracę przy rozwiązywaniu spraw do późnego wczorajszego wieczoru.”

Brian O’Flaherty
Electrical & Instrumentation Superintendent
Dornan Engineering Ltd.

O firmie:

Dornan Engineering to dobrze ugruntowana firma inżynierii mechanicznej, elektrycznej oraz HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) zajmująca się także budownictwem. Posiada bogate doświadczenie w realizacji dużych projektów w różnych sektorach przemysłowych w Europie.

Eryk logo Eryk logo