Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Przemysł i automatyka

Instalacje mechaniczne w branży motoryzacyjnej

Zespół dziesięciu mechaników z firmy Eryk spędził kilka tygodni w Stanach Zjednoczonych. Nasz klient, Leadec Corp., zwrócił się do Eryka o wsparcie w jednym ze swoich projektów w branży motoryzacyjnej – to jedna z naszych ulubionych branż!

Zakres prac, który został nam powierzony, obejmował mechaniczną instalację stref automatyzacji spawania z robotami oraz montaż systemów przenośników w zakładzie produkcyjnym dla globalnego producenta samochodów. Zespół składający się z mechaników i liderów zespołów, wyposażony w niezbędne narzędzia, dotarł na miejsce i zrobił wszystko, co w ich mocy, aby sprostać i przekroczyć oczekiwania Leadec.

Zakres prac:

  • Mechaniczna instalacja strefy automatyzacji spawania z robotami
  • Montaż systemów przenośników w zakładzie produkcyjnym motoryzacyjnym

Cytat:

„Obietnice zostały dotrzymane. Eryk to doskonały partner techniczny do współpracy. Ich elastyczność, doświadczenie i podejście to dobre powody, aby rozważyć Eryka jako zaufanego dostawcę usług technicznych w przyszłości.”

Joseph Yates
Director of Business Development at Leadec

O firmie:

Leadec to wiodący na świecie specjalista ds. obsługi cyklu życia fabryki i związanej z nią infrastruktury. Świadczy usługi dla branży motoryzacyjnej, a także dla przemysłu spożywczego i napojów, lotnictwa, dóbr konsumenckich itp. Widzieliśmy na własne oczy, jak dużą wartość i wpływ ma Leadec, wspierając swoich klientów w branżach produkcyjnych.

Eryk logo Eryk logo