Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Przemysł i automatyka

Klient

Technical Process and Automation GmbH

Lokalizacja projektu

Chciałbyś stać się częścią podobnych projektów?
Dołącz do nas! arrow

Eryk został zatrudniony przez firmę Technical Process and Automation GmbH, jako podwykonawca usług mechanicznych. Projekt ten został zrealizowany w Kolonii, w Niemczech i obejmował instalację systemów przenośnikowych. Zespół składał się z 3 techników.

Zakres prac:

  • Budowa trasy kablowej
  • Układanie kabli
  • Montaż szafy rozdzielczej
  • Etykietowanie kabli
  • Podłączenie głównej tablicy sterowniczej, skrzynek przyłączeniowych i paneli sterowania
  • Podłączenie silników i czujników

Z chęcią podejmujemy się realizacji projektów związanych z montażem systemów przenośnikowych. Pozwala nam to na zaprezentowanie naszej wiedzy i zaangażowania w zapewnieniu klientom oczekiwanej jakości wykonanej pracy.

Cytat:

„Komunikacja z Erykiem przez cały projekt była bardzo dobra. Byliśmy pod wrażeniem wyjątkowej jakości pracy techników, a zwłaszcza ich umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami na miejscu. Oczekujemy z niecierpliwością na przyszłe współprace z Erykiem i gorąco polecamy ich usługi.”

Patrick Schumann
Project Manager
TPA GmbH

O firmie:

TPA GmbH to uznana firma inżynieryjno-budowlana specjalizująca się w dziedzinie mechaniki, elektryki oraz systemów HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja). Posiada bogate doświadczenie w realizacji znaczących projektów w różnych sektorach przemysłowych w Europie.

Eryk logo Eryk logo