Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Pierwsza oficjalna graduacja w programie stażowym firmy Eryk

W ostatni piątek uczciliśmy zakończenie programu stażowego pierwszego grona stażystów elektryków. Udało nam się spotkać w większym gronie i podziękować absolwentom za ich starania, oficjalnie gratulując ukończenia stażu. Nie obyło się bez dyplomów i nagród. Wydarzenie odbyło się w hotelu Marriott i połączone zostało ze wspólną integracją.

Ebenezer, Hamza, Chukwudi, Maurice, Michael, Alex and Listowel – to pierwsi absolwenci programu, stworzonego specjalnie dla techników z Afryki Zachodniej. Część z nich zakończyła program stażowy już jakiś czas temu.

„Wychowaliśmy bardzo zdolnych, pracowitych techników o świetnych kwalifikacjach, którym udało się zaszczepić naszą kulturę pracy i kulturę korporacyjną”, podkreśla wiceprezes firmy Eryk, Łucja Kalkstein, mówiąc o pracownikach z Afryki Zachodniej kończących staż w firmie. Z nowymi doświadczeniami i zdolnościami mogą teraz z powodzeniem kontynuować swoje kariery zawodowe.

Program stażowy to ambitna wizja realizowana przez firmę Eryk przy współpracy z przeszkolonymi coachami, którymi są doświadczeni technicy z firmy. Od kilku lat tworzymy miejsca dalszego rozwoju dla młodych techników i stało się to ważnym tematem naszej tożsamości, kultury i strategii.

W ostatnich 2 latach rozszerzyliśmy program stażowy o ofertę dla polskiej młodzieży, współpracując między innymi ze szkołami zawodowymi.

O programie stażowym w firmie Eryk: tutaj

Rozmowy z kilkorgiem absolwentów:
Maurice: link
Ebenezer: link

O wydarzeniu napisała lokalna prasa:

online: https://ekurier.24kurier.pl/Art/Show/174203

Eryk logo Eryk logo