Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Eryk został zatrudniony przez firmę Technical Process and Automation GmbH, jako podwykonawca usług mechanicznych. Projekt ten został zrealizowany w Kolonii, w Niemczech i obejmował instalację systemów przenośnikowych. Zespół składał się z 3 techników.

Zakres prac:

Z chęcią podejmujemy się realizacji projektów związanych z montażem systemów przenośnikowych. Pozwala nam to na zaprezentowanie naszej wiedzy i zaangażowania w zapewnieniu klientom oczekiwanej jakości wykonanej pracy.

Cytat:

„Komunikacja z Erykiem przez cały projekt była bardzo dobra. Byliśmy pod wrażeniem wyjątkowej jakości pracy techników, a zwłaszcza ich umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami na miejscu. Oczekujemy z niecierpliwością na przyszłe współprace z Erykiem i gorąco polecamy ich usługi.”

Patrick Schumann
Project Manager
TPA GmbH

O firmie:

TPA GmbH to uznana firma inżynieryjno-budowlana specjalizująca się w dziedzinie mechaniki, elektryki oraz systemów HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja). Posiada bogate doświadczenie w realizacji znaczących projektów w różnych sektorach przemysłowych w Europie.

Eryk logo Eryk logo