Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Race Bank OWF – instalacje elektryczne w 91 fundamentach pośrednich

Klient

ST3 Offshore, Klient końcowy: Ørsted

Lokalizacja projektu

  • Morze Północne Morze Północne
Chciałbyś stać się częścią podobnych projektów?
Dołącz do nas! arrow

Zakres prac:

  • Elektryczne i mechaniczne prace montażowe 91 elementów przejściowych (połączenie podwodnych monopali z morskimi wieżami wiatrowymi), każdy o wadze około 344 ton i wysokości 22 m.
  • Montaż prefabrykowanych drabinek kablowych i koryt kablowych zgodnie z rysunkami projektowymi klienta
  • Montaż urządzeń elektrycznych (kable niskiego napięcia, oprawy oświetleniowe, gniazdka elektryczne, kable wyrównawcze i uziemiające)

Cytat:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług elektrycznych świadczonych przez firmę Eryk (dawniej BIC). Przeprowadzili oni bardzo wymagające prace w zakresie wyposażenia elektrycznego elementów przejściowych, które wyprodukowaliśmy dla naszego duńskiego klienta. Wysokie kompetencje techników, ich perfekcyjna organizacja pracy i spełnianie wymagań BHP czynią z Eryka bardzo cennego partnera w branży usług offshore ” – Maik Richter, Commercial Project Manager, ST3 Offshore

O firmie:

ST3 Offshore to firma z siedzibą w Szczecinie. Prowadzi najnowocześniejszy obiekt zaprojektowany specjalnie do zautomatyzowanej produkcji fundamentów pośrednich i kratownicowych stosowanych w branży morskiej energetyki wiatrowej.

Eryk logo Eryk logo