Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Przemysł i automatyka

Instalacje systemów chłodniczych

Klient

DSI Dantech A/S

Lokalizacja projektu

  • Francja Francja
  • Niemcy Niemcy
Chciałbyś stać się częścią podobnych projektów?
Dołącz do nas! arrow

Instalacje elektryczne i mechaniczne systemów zamrażania? Żaden problem. Ostatnio firma Eryk świadczyła usługi techniczne dla światowego lidera branży zamrażania żywności – DSI Dantech A/S. Ta duńska firma dostarcza dostosowane, automatyczne zamrażarki poziome i pionowe. Eryk został poproszony o  instalacje elektryczne i mechaniczne w ramach projektów we Francji, a później w Niemczech.

Zakres prac:

  • Instalacje mechaniczne (w tym wiercenie, spawanie, obsługa i ustawianie/skalowanie urządzeń).
  • Instalacje elektryczne (w tym prowadzenie kabli, instalacja kabli, łączenie kabli).

Cytat

„Nasz zespół na projekcie był bardzo zadowolony ze współpracy. Zdaniem naszego nadzorcy instalacji, technicy z firmy Eryk są wykwalifikowani i chętni do pomocy. Eryk zdecydowanie stanowi dla nas cennego partnera technicznego.”

Michael Bohl
COO
DSI Dantech A/S

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i będziemy mieć firmę Eryk na uwadze przy nadchodzących projektach.”

Per Kristensen
Project Manager
DSI Dantech A/S

O firmie:

DSI Dantech A/S to światowy lider rynkowy w rozwiązaniach mrożenia i chłodzenia dla przemysłu spożywczego. Firma ta specjalizuje się w opracowywaniu, projektowaniu i produkcji ekskluzywnych, automatycznych zamrażarek pionowych i poziomych oraz urządzeń do obsługi. Wszystko to ma na celu skuteczne mrożenie i zapewnienie maksymalnej jakości produktów różnych typów żywności, takich jak mięso, ryby i owoce morza, owoce i warzywa, dania gotowe, jedzenie dla zwierząt,

Eryk logo Eryk logo