Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Energetyka

Hornsea Project One – instalacje elektryczne w 124 fundamentach pośrednich

Klient

Bladt Industries, End customer: Ørsted

Lokalizacja projektu

  • Morze Północne Morze Północne
Chciałbyś stać się częścią podobnych projektów?
Dołącz do nas! arrow

Zakres prac:

  • Elektryczne i mechaniczne prace montażowe w 124 elementach przejściowych zwanych Transition Pieces (łączących podwodne monopile z morskimi wieżami wiatrowymi) dla największej morskiej farmy wiatrowej na świecie.
  • Wszystkie prace elektryczne i mechaniczne przebiegały zgodnie ze specyfikacjami klienta, rysunkami, instrukcjami oraz wymaganiami technicznymi i są zgodne z wysokimi standardami branżowymi w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Cytat:

„W imieniu firmy Ørsted chciałbym podziękować za ciężką pracę firmie Eryk (dawniej BIC Electric) przy projekcie Hornsea 1. Wasz profesjonalizm, umiejętność identyfikowania problemów, logiczne rozwiązania oraz chęć niesienia pomocy innym podwykonawcom w zakresie prac elektrycznych i wiele innych działań zostało docenionych nie tylko przeze mnie, ale również przez kierownictwo zarówno z działu fundamentów offshore, jak i działu WTG. Życzę powodzenia przy kolejnych projektach!
Steve Haswell,
External Consultant,
Ørsted

O firmie:

Ørsted jest firmą zajmującą się energią odnawialną, która podejmuje konkretne działania, aby stworzyć świat oparty wyłącznie na zielonej energii.

Eryk logo Eryk logo