Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP. BIC Electric w gronie 21 wyróżnionych firm.

160 firm, 21 nominowanych, 5 kategorii i 2 specjalne. BIC Electric znalazł się w gronie wyróżnionych 21 firm tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP i wśród 3 firm z kategorii „Odpowiedzialny Biznes”.

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia! Jako jedna z pierwszych firm, BIC wprowadził system zarządzania zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu certyfikowany przez DNV GL – podkreśla Łucja Kalkstein, Wiceprezes Zarządu i CFO, która 7 października wzięła udział w uroczystej gali podczas Kongresu 590 w Jasionce k. Rzeszowa.

To już XVII edycja. Nagroda Gospodarcza przyznawana jest corocznie przez Głowę Państwa. To szczególne wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, budując jednocześnie pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej. W tym roku o nagrodę ubiegało się 160 firm. Kapituła nominowała 21 podmiotów w 5 kategoriach i 2 specjalnych. Wśród laureatów znalazły się takie firmy jak Ochnik i LPP.

Prezydent podkreślił, że wyłonienie liderów, ostatecznych zwycięzców nie było łatwe. –Wszystkie te firmy są wspaniałe, a Państwo jesteście wspaniałymi ludźmi i świetnymi biznesmenami, o niezwykłym poczuciu odpowiedzialności – zaznaczył.

Oprócz prowadzenia biznesu, BIC angażuje się w działania społeczne – lokalnie i globalnie. Wspieramy edukację techniczną i tworzenie miejsc pracy w Afryce Zachodniej, kulturę na Pomorzu Zachodnim i liczne organizacje pożytku publicznego.  Jesteśmy z tego dumni i cieszymy się z wyróżnienia kapituły.

Kapituła tegorocznej edycji składała się wybitnych przedstawicieli biznesu i wyższych uczelni ekonomicznych. Część z nich pełni funkcję Doradców Prezydenta RP.  (więcej: link)

Eryk logo Eryk logo