Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Dołącz do nas! arrow

Sebastian Gierla

Poznajcie Sebastiana – Elektryka w Eryku, jednego z absolwentów naszego Programu Stażowego.

Sebastian dołączył do naszego teamu w styczniu 2022. Na wielu projektach odznaczał się nieszablonowym myśleniem, świetnie współpracując ze swoimi Trenerami, Team Leaderami i pozostałymi członkami zespołu.

„Cierpliwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz ciągła chęć doskonalenia swoich umiejętności jest dla nas potwierdzeniem, iż Sebastian jest na dobrej drodze do zbudowania wspaniałej kariery w Eryku” – powiedział Hamza Jatto, Kierownik Programu Stażowego.

Zadaliśmy Sebastianowi kilka pytań na temat jego dotychczasowych doświadczeń:

  • Który z projektów był dla Ciebie jak dotąd najciekawszy i dlaczego?

„Każdy projekt był dla mnie interesujący, jednak najbardziej ciekawa była dla mnie praca dla globalnej firmy z branży wiatrowej – Enabl oraz dla wiodącej firmy intralogistycznej w Europie – PSB. Projekt dla Enabl był bardzo rozwojowy dla młodych ludzi w zespole Eryka. Praca polegała na składaniu rozdzielnic według dostarczanych przez klienta dokumentacji. Dowiedziałem się tam dużo na temat tego, w jaki sposób działają rozdzielnie, jak one powstają i jakie zadania ma każdy z komponentów. 

Projekt dla PSB był dla mnie równie bardzo ciekawy przez różnorodność wykonywanych prac. Rozwinąłem wiedzę z zakresu automatyki, ale też rzeczy, z którymi nie miałem wcześniej do czynienia takimi jak: adresowanie komponentów, współpraca z automatykami oraz częścią prac mechanicznych.”

  • Jakie umiejętności i wiedzę udało się Tobie nabyć w Eryku? Czy miałeś czas na zrobienie dodatkowych kursów lub planujesz je w najbliższym czasie?

„Zdobyłem wiedzę z zakresu montażu instalacji i urządzeń elektrycznych, czytania schematów oraz dokumentacji elektrycznej. Również z zakresu automatyki oraz w jaki sposób ona działa. Dzięki różnorodności projektów, ERYK to idealne miejsce na pozyskanie wiedzy oraz doświadczenia z szeroko pojętej elektryki, a wyjazdy na projekty dają możliwość zwiedzenia różnych zakątków świata. 

Do tej pory udało mi się zrobić SEPa, planuję w przyszłości poszerzyć moje uprawnienia o UDT oraz rozwinąć swój dotychczasowy język angielski.”

  • Jakie kraje udało się Tobie jak dotąd odwiedzić? Który z nich jest Twoim ulubionym i dlaczego?

Jak dotąd byłem na projektach w Danii, Holandii, Niemczech, Francji oraz Belgii. Moim ulubionym krajem z wyżej wymienionych jest Dania oraz Holandia. Duński nizinny krajobraz, morski klimat, spokój i cisza. Duńczycy są bardzo sympatyczni i tolerancyjni. Zawsze spotykana jest przyjazna atmosfera w pracy jak i poza nią.

Holandia to piękny kraj, pokryty sztucznymi kanałami, świetne miejsca na spacery oraz jazdę rowerem. W zasadzie wszędzie można zobaczyć coś ciekawego i to wyróżnia go na tle innych.”

  • Znajdujesz czas na swoje zainteresowania? Co robisz w wolnym czasie?

Interesuje się motoryzacją oraz detailingiem samochodowym, lubię w wolnym czasie 'grzebać’ przy samochodach  i doprowadzać je do perfekcyjnego stanu 😀 Lubię też robić zdjęcia i nagrywać krótkie filmiki dronem.”

Sebastian, cieszymy się że jesteś częścią naszego teamu! Powodzenia na kolejnych projektach! 😊
Dowiedz się więcej o naszym programie stażowym: klik.

Eryk logo Eryk logo