Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój
Dołącz do nas! arrow

Michal Charowski

Do Eryka dołaczyłem w 2014 roku – były to projekty w Danii. Byłem wtedy elektrotechnikiem. Mieliśmy szeroki zakres obowiązków: utrzymanie ruchu, montaż paneli sterowniczych i instalacji oświetleniowych, elektryczną instalacja przemysłową przy liniach produkcyjnych.

Potem rozpoczął się projekt w Belgii. Właśnie wtedy przeszedłem szkolenie w zakresie zarządzania i zostałem team liderem. Był to dla mnie wielki krok naprzód i jedno z najcenniejszych doświadczeń w mojej karierze.

Już od pierwszego dnia w Eryku byłem pod wrażeniem różnorodności projektów i zadań oraz miejsc, do których mogłem podróżować. Mamy narzędzia najwyższej jakości; to samo dotyczy ubrań roboczych i środków ochrony osobistej. Bardzo cenię możliwości kształcenia i rozwoju oferowane przez firmę.

Kilka tygodni temu zaproponowano mi przejście do działu zarządzania projektami w biurze Eryk. Po kilku latach na projektach, daleko od domu, zdecydowałem się spróbować swych sił na stanowisku Key Account Engineer. Nowe stanowisko daje mi możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami, dalszego rozwoju i nauki. Myślę, że będzie to dobre doświadczenie!

Eryk logo Eryk logo