Whistleblower
Login
Inteligentny Rozwój

Człowiek, który nigdy nie zwalnia! Poświęcenie i zaangażowanie Knuda Erika

W świecie, w którym czas często wyznacza nasze granice, jest jeden człowiek który uwielbia je przesuwać. Jest to Knud Erik – jeden z bardzo zaangażowanych członków Grupy Eryk. Z okazji swoich 74. urodzin postanowił zrobić coś niesamowitego. Nie jeden z nas może pozazdrościć mu tego, czego ostatnio dokonał!

Knud Erik uwielbia jeździć na rowerze i niedawno, podczas wakacji przejechał na rowerze 550km z Ribe na południu Danii do Skagen, na północy. Nie była to łatwa przejażdżka, ze względu na wiele szutrowych dróg. Knud Erik to człowiek o wielkim sercu, który nigdy nie męczy się robieniem rzeczy, które kocha.

Pomiędzy przygodami na rowerze, a dbaniem o własną farmę Knud spędza od 5 do 10 godzin tygodniowo opiekując się obiektami Eryka w Danii, upewniając się że wszystko działa idealnie, utrzymując standardy, z których znana jest firma Eryk. Nasza wspólna historia rozpoczęła się 7 lat temu, kiedy Knud Erik zakończył pracę w Arla Food i dołączył do nas. Jego wsparcie jest nieocenione, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni!

Dodatkowo, Knud Erik jest najstarszym członkiem naszego zespołu – z młodą duszą, otwartą na ekscytujące przygody.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych przygodach!

Eryk logo Eryk logo